Hansi Flick zaskoczył! Składy na Villarreal - FC Barcelona [OFICJALNIE]

2024-09-22 17:21:13; Aktualizacja: 4 dni temu
Paweł Hanejko Źródło: Villarreal | FC Barcelona

Villarreal i FC Barcelona zmierzą się w ramach LaLigi, a my prezentujemy zestawienia na to spotkanie. W drużynie wicemistrza Hiszpanii wielka niespodzianka w składzie, ponieważ od pierwszej minuty zawody rozpocznie 19-letni Sergi Domínguez. To niejedyne zaskoczenie.

FC Barcelona w lidze hiszpańskiej jest bezbłędna. Ekipa Hansiego Flicka wygrała do tej pory wszystkie pięć meczów i plasuje się w tabeli LaLigi na pierwszym miejscu. Ostatnio jednak gracze Niemca ulegli w Lidze Mistrzów AS Monaco (1-2).

Trzeba jednak mieć na uwadze, że w tych elitarnych rozgrywkach drużyna z Katalonii od 10. minuty musiała radzić sobie w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartkę ujrzał Eric García.

W niedzielę natomiast pojawia się szansa na rekompensatę przy okazji starcia z Villarrealem. Przy tej okazji Hansi Flick zaskoczył, bo w pierwszym składzie znalazło się miejsce dla 19-letniego Sergiego Domíngueza. Stoper do tej pory zagrał w pierwszej drużynie raptem 39 minut.

Jak zaprezentuje się na tle wymagającego konkurenta? Odpowiedź o 18:30, bo wtedy zabrzmi pierwszy gwizdek. Transmisja w Eleven Sports 1.

Składy na Villarreal - FC Barcelona:

Villarreal: Diego Conde, Costa, Bailly, Cardona, Kiko Femenia, Pino, Comesana, Parejo, Baena, Pepe, Perez.
Ławka: Junior R., Albiol, Denis Suarez, Akhomach, Bernat, Barry, Gueye, Terrats, Pau Navarro.

Barcelona: Ter Stegen, Inigo, Gerard Martin, Dominguez, Kounde, Eric Garcia, Pedri, Pablo Torre, Raphinha, Yamal, Lewandowski.
Ławka: Pena, Astralaga, Cubarsi, Balde, Fati, Casado, Pau Victor, Fort, Cuenca, Guilermo. A. Fernandez.