Haraslín bardzo blisko transferu do Sassuolo

Haraslín bardzo blisko transferu do Sassuolo
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Krzysztof Stanowski

Lukáš Haraslín najprawdopodobniej zostanie zawodnikiem Sassuolo, o czym poinformował Krzysztof Stanowski.

Słowak już od jakiegoś czasu nosił się z zamiarem opuszczenia Ekstraklasy. Jeszcze w lecie mówiło się, że szansę na jego pozostanie w Polsce są iluzoryczne. Ostatecznie jednak oferty, które wówczas spływały do Gdańska, nie były zbyt konkretne.

Wydaje się, że skrzydłowy teraz dopnie swego i opuści drużynę prowadzoną przez Piotra Stokowca.

Haraslín udał się w czwartek na Półwysep Apeniński, by przejść testy medyczne przed transferem do tamtejszego Sassuolo. Szczegóły transakcji nie są obecnie znane.

Krzysztof Stanowski dodał, że poza włoskim zespołem chęć pozyskania Haraslína przejawia także Standard Liège. Nie można zatem wykluczyć, że Belgowie w ostatniej chwili podbiją stawkę i piłkarz trafi właśnie tam.

23-latek przeniósł się do Polski z Parmy latem 2015 roku. Od tamtej pory rozegrał na naszych boiskach ponad 100 meczów. Strzelił w nich 16 bramek. Do swojego dorobku dorzucił także 22 asysty.

Obecny kontrakt wiąże go z Lechią Gdańsk do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy