2024-10-23 21:35:02; Aktualizacja: 2 dni temu
Harry Kane i do dwóch razy sztuka. Bayern Monachium wyrównuje w meczu z Barceloną [WIDEO] Fot. TV
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski Źródło: Canal+ Sport

Harry Kane zdobył bramkę wyrównującą w hicie trzeciej kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną a Bayernem Monachium.

FC Barcelona w wyśmienity sposób zaczęła spotkanie w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Już w pierwszej minucie do siatki gości trafił Raphinha, który ominął Manuela Neuera.

Po golu Katalończyków trwała walka i już w dziesiątej minucie Bayernowi udało się wyrównać. Bardzo szybko jednak gol Harry'ego Kane'a został anulowany, gdyż Anglik spalił. Podopieczni Vincenta Kompany'ego nie zamierzali się jednak podłamywać.

Serge Gnabry otrzymał bardzo dobre podanie na lewym skrzydle od Michaela Olise'a i wbiegł w pole karne. Niemiec dośrodkował piłkę, na którą czekał już 31-latek, który skontrował futbolówkę, czym zmylił bramkarza rywali i zdobył bramkę. Tym razem gol był już prawidłowy, a więc na tablicy wyników zobaczyliśmy 1:1.

Jeżeli spotkanie zakończy się takim wynikiem, to oba zespoły po trzech meczach będą miały po cztery punkty. Barcelona wcześniej przegrała z AS Monaco i wygrała ze szwajcarskim Young Boys. Monachijczycy rozgromili Dinamo Zagrzeb aż 9:2 i przegrali z Aston Villą.