Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór

Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór fot. Cosmin Iftode / shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Marca

Harry Kane na przestrzeni ostatnich lat stał się jednym z najlepszych zawodników na świecie. Co ciekawe, jego piłkarskim idolem nie żaden napastnik, lecz Sergio Busquets. „Jest niesamowity” - opowiadał Anglik w rozmowie z „Marcą”.

Harry Kane stał się bohaterem jednego z największych transferów minionego lata. 30-latek opuścił w końcu macierzysty Tottenham, decydując się na przeprowadzkę do Bayernu Monachium.

Początek swojej przygody w stolicy Bawarii może udać za nieudany. Co prawda przegapił szansę na pierwszy triumf w karierze, gdy przegrał w Superpucharze Niemiec z RB Lipsk. Anglik wierzy jednak, że sukcesy wkrótce nadejdą.

Kane przyzwyczaił nas do świetnej formy, którą utrzymuje od długich lat. Przez ten czas miał kilku zawodników, którym się dokładnie przyglądał i czerpał z nich wzorce. Jak się okazuje, największe wrażenie na snajperze robi Sergio Busquets.

- Podziwiałem go, jak byłem młody i nadal to robię. Jest niesamowitym zawodnikiem ze względu na to, jak gra, jak ustawia swoje ciało do gry. Biorę z niego przykład. Wiem, że teraz jest w Interze Miami, ale bardzo go doceniam. Zawsze pozostawał w cieniu innych kolegów z drużyny, takich jak Messi, Neymar, Xavi czy Iniesta. Dla mnie to jeden z najlepszych pomocników w historii - wyjawił bez wahania zawodnik mistrzów Niemiec w rozmowie z „Marcą”.

Kane doskonale wie, że Hiszpania produkuje świetnych pomocników. Jednym z nich jest obecnie Rodri z Manchesteru City. Mimo wszystko uważa on, że poziomowi Busquetsa bardzo trudno dorównać.

- To, co najbardziej podoba mi się w Rodrim, to jego konsekwencja podczas tych lat spędzonych w Premier League. Hiszpania zawsze produkuje świetnych pomocników, a w przyszłości będzie ich coraz więcej. Jasne. Trudno jednak przebić poziom Busquetsa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy