Harry Kane zaoferowany gigantowi

Harry Kane zaoferowany gigantowi fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Francisco José Delgado [Cadena SER]

Harry Kane został zaproponowany Realowi Madryt, a ten zastanawia nad jego pozyskaniem - informuje Francisco José Delgado z Cadena SER.

Niedawno o Harry'm Kane'ie i pomyśle jego przenosin do Realu Madryt pisał „AS”. Teraz temat podjął Francisco José Delgado, przekazując nieco bardziej konkretne informacje.

Jego zdaniem napastnik Tottenhamu raczej nie zostanie w Londynie na kolejny sezon. Miał on poinformować klub, że jeśli otrzyma atrakcyjną ofertę, będzie chciał z niej skorzystać. Jego władze podobno nie wykluczają z kolei sprzedaży swojej gwiazdy tego lata w przypadku braku porozumienia dotyczącego przedłużenia umowy wygasającej w połowie 2024 roku.

Jak czytamy, Kane został zaproponowany „Królewskim” najprawdopodobniej przez swoje otoczenie. Kierownictwo madryckiego zespołu nie powiedziało na razie ani „tak”, ani „nie”. Zastanawia się nad taką opcją, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw operacji.

Działacze Realu nie mają wątpliwości co do klasy piłkarskiej Anglika. Pod znakiem zapytania stoi jednak cena i to, czy będą chcieli oni sprostać oczekiwaniom finansowym Tottenhamu. Rozwiązaniem marzeń byłoby dla nich włączenie do transakcji Edena Hazarda (lub po prostu jego wcześniejsza sprzedaż). Innym minusem jest to, że ściągnięcie 29-latka mogłoby zablokować potencjalne starania o Erlinga Brauta Haalanda w 2024 roku.

Kane'em interesują się również Bayern Monachium i Manchester United. W tle pojawia się jeszcze Paris Saint-Germain.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Legia Warszawa wyceniła reprezentanta Polski Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Raków Częstochowa z ofertą za napastnika z Ekstraklasy Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? Klauzule spadku. Czy degradacja pozwala na pozbycie się niechcianych zawodników? POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG POTWIERDZONE: Lionel Messi żegna się z PSG Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Przyszłość Wojciecha Szczęsnego wyjaśniona Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy