Harry Redknapp broni Wengera

Harry Redknapp broni Wengera
Redakcja
Redakcja
Źródło: Soccerway.com

Menedżer Tottenhamu, Harry Redknapp, wziął w obronę Arsene'a Wengera. Na Francuza spadła wielka fala krytyki między innymi po klęsce 4:0 na San Siro z AC Milanem w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Przed derbami północnego Londynu pomiędzy Tottenhamem a Arsenalem Harry Redknapp wypowiedział się na temat swojego rywala.

- Nie można zrobić nic lepszego niż to, co Wenger robi. Nikt nie może go zastąpić. On zrobił wiele dla tego klubu. Jest fachowcem najwyższej klasy - tak o Wengerze wypowiadał się Redknapp.

Według Anglika problemem Arsenalu jest osłabienie kadry przed sezonem, ale uważa, że nie można ich lekceważyć, a za rok "The Gunners" znowu będą się liczyć w walce.

- Mieli straty na kluczowych pozycjach przed sezonem, które znacznie ich osłabiły, ale w przyszłym sezonie wrócą silniejsi niż kiedykolwiek dotąd - dodał menedżer "The Spurs".

Zapytany o swoją drużynę powiedział, że najważnejszym celem jest awans do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie, oraz bycie najlepszą drużyną z Londynu.

- To najważniejsza rzecz w tym roku, aby być najlepszymi w Londynie i zająć conajmniej to trzecie miejsce, które jest w naszym zasięgu. Wszystko, co zdobędziemy więcej to będzie ogromny sukces i premia dla nas - zakończył Redknapp.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy