Harry Winks blisko opuszczenia Anglii. Piłkarz się waha

Harry Winks blisko opuszczenia Anglii. Piłkarz się waha fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Sampdoria prowadzi w wyścigu o podpis Harry’ego Winksa, którego Tottenham pragnie wypożyczyć przed końcem okna. Anglik jest skłonny zaakceptować ofertę włoskiej ekipy, lecz prosi jeszcze o kilka dni namysłu - podaje Gianluca Di Marzio.

Przyszłość 26-latka na Tottenham Stadium nie klaruje się raczej w jasnych barwach. Pozycja środkowego pomocnika znacznie podupadła, a więc klub stara się znaleźć mu nowe miejsce do regularnej gry.

Piłkarz zgodził się na wypożyczenie, aczkolwiek preferował pozostanie w Anglii.

Jak się okazuje, Harry Winks nie wzbudził do tej pory zbyt dużego zainteresowania drużyn z Premier League. Wychowanek „Kogutów” utrzymywał kontakty z kilkoma, lecz finalnie nigdy nie doszło do jakichkolwiek konkretów.

Te nadeszły z zupełnie innego, dość zaskakującego kierunku.

Sampdoria wyraża duże zainteresowanie osobą 10-krotnego reprezentanta „Lwów Albionu”, dochodząc do porozumienia z Tottenhamem. Londyńczycy zapalają „zielone światło” w sprawie transferu, pozostawiając decyzję Winksowi.

Anglik poprosił przedstawicieli klubu ze stadionu imienia Luigiego Ferrarisa o kilka dodatkowych dni do namysłu, oczekując, że na horyzoncie zaświta jeszcze opcja z Anglii.

Harry Winks od początku swej kariery związany jest drużyną z północnej części angielskiej stolicy. W seniorskiej koszulce dwukrotnego mistrza kraju zanotował dotychczas 203 spotkania, trzy gole i pięć asyst.

Kontrakt 26-latka z macierzystą ekipą wygasa latem 2024 roku. 


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy