Harry Winks nastawiony na odejście z Tottenhamu. Trzy kluby Premier League w gotowości

Harry Winks nastawiony na odejście z Tottenhamu. Trzy kluby Premier League w gotowości fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Athletic

Harry Winks zamierza opuścić szeregi Tottenhamu w trakcie zimowego okna transferowego. Klub nie zamierza przeciwstawiać się woli zawodnika - przekonuje „The Athletic”.

Wychowanek londyńskiego zespołu nie należał nigdy do grona pierwszoplanowych postaci „Kogutów”, ale na przestrzeni minionych sezonów mógł liczyć na stosunkowo regularną grę w ich barwach.

W trwających rozgrywkach ta sytuacja uległa zmianie po nastaniu rządów Nuno Espírito Santo, który ceni sobie wyżej umiejętności prezentowane przez innych zawodników występujących w środku pola.

Harry Winks nie jest naturalnie zadowolony z zaistniałego obrotu spraw i dlatego jest nastawiony na opuszczenie szeregów Tottenhamu w trakcie nadchodzącego zimowego okna transferowego.

Władze ekipy z Premier League nie zamierzają się temu sprzeciwiać, ponieważ już latem byli otwarci na tymczasowe lub definitywne rozstanie z 25-latkiem.

Dziesięciokrotny reprezentant Anglii, pomimo swojej trudnej pozycji, nie narzeka na brak zainteresowania swoją osobą ze strony europejskich zespołów.

Dziennikarze „The Athletic” przekonują, że obecnie najmocniej o względy środkowego pomocnika zabiegają działacze Brighton, Aston Villi oraz Evertonu.

Ponadto w grze o wychowanka „Kogutów” liczą się też drużyny z Hiszpanii. Przed startem sezonu spekulowano, że z tego kraju chciały go pozyskać Valencia czy Atlético Madryt.

Winks wystąpił w pięciu meczach w trwających rozgrywkach i zanotował w nich jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy