Hasan Salihamidžić o sytuacji Roberta Lewandowskiego

Hasan Salihamidžić o sytuacji Roberta Lewandowskiego fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky

Dyrektor sportowy Bayernu Monachium Hasan Salihamidžić wypowiedział się na temat Roberta Lewandowskiego.

Pod koniec maja Robert Lewandowski powiedział, że jego przygoda z Bayernem Monachium dobiega końca. Od tamtej pory media w zasadzie codziennie przekazują nowe informacje dotyczące sytuacji kapitana reprezentacji Polski. Najnowsze przekazane przez Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl są o drugiej ofercie przedstawionej monachijczykom przez Barcelonę. Opiewa ona na 35 milionów euro plus pięć milionów w bonusach.

Na temat Lewandowskiego wypowiedział się Hasan Salihamidžić.

- Procentowe szanse na pozostanie Lewandowskiego w Bayernie? Na ten moment to 100 procent. 12 lipca to jego pierwszy dzień pracy i spodziewam się, że się zjawi. Ale nie myślę teraz o tym, ponieważ mieliśmy inne rzeczy do zrobienia i nadal mamy wiele do zrobienia.

- Odbyliśmy udaną rozmowę na Majorce. Byłem tam, Oliver Kahn również. Każda ze stron wyjaśniła swoje stanowisko. Rozmawialiśmy też o szczegółach, o których nie chcę teraz mówić.

- Jestem przekonany o tym, że zaistniałą sytuację można naprawić. Robert jest profesjonalistą, który ma wielkie cele. Dlatego można to naprawić.

- Czy Lewandowski będzie mógł odejść, jeśli pojawi się odpowiednia oferta? Tak jak powiedziałem, nigdy nie zajmuję się sprawami, które są w powietrzu. Mogę tylko powtórzyć, że on ma kontrakt do 2023 roku i 12 lipca powitamy go w Monachium na pierwszym treningu. Przynajmniej tego oczekuję - powiedział Salihamidžić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Matthijs de Ligt chce odejść z Juventusu POTWIERDZONE: Matthijs de Ligt chce odejść z Juventusu Richarlison odchodzi z Evertonu. Rekord transferowy! Richarlison odchodzi z Evertonu. Rekord transferowy! Transfery - Relacja na żywo [30/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [30/06/2022] Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy