Héctor Bellerín doczeka się debiutu w LaLidze? Nowa opcja dla Hiszpana

Héctor Bellerín doczeka się debiutu w LaLidze? Nowa opcja dla Hiszpana fot. daykung / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marca

Héctor Bellerín znalazł się w kręgu zainteresowań Atlético Madryt - uważa „Marca”.

Boczny obrońca jest związany przez całą swoją dotychczasową seniorską karierę z Arsenalem, do którego trafił w wieku juniorskim z Barcelony w 2011 roku.

Od tego czasu czterokrotny reprezentant Hiszpanii piął się w górę po poszczególnych szczeblach w „Kanonierach” aż dotarł w końcu do seniorskiego zespołu, gdzie na przestrzeni ostatnich lat stał się bardzo wartościowym zawodnikiem.

26-latek ubolewa jednak nad faktem, że nie jest w stanie razem z londyńskim klubem walczyć o najwyższe cele i dlatego jest otwarty na opuszczenie drużyny przez startem nowych rozgrywek.

Nie tak dawno panowało w mediach przekonanie, że z zaistniałej sytuacji najbardziej będzie chciało skorzystać Paris Saint-Germain, które przed rokiem poniosło fiasko w negocjacjach prowadzonych z Arsenalem w sprawie sprowadzenia Héctora Bellerína.

Teraz „Marca” uważa jednak, że do walki o względy defensora zamierza włączyć się Atlético Madryt. Mistrz Hiszpanii obawia się ewentualnego odejścia Kierana Trippiera i dlatego rozgląda się na rynku za jego ewentualnym wartościowym następcą.

Tym mógłby zostać właśnie 26-latek, który nieco odbiega od profilu bocznego obrońcy preferowanego przez Diego Simeone, ale mimo to mógłby w znaczącym stopniu wypełnić lukę po rozstaniu z Anglikiem i rozwinąć się pod wodzą Argentyńczyka.

Bellerín strzelił jednego gola oraz zanotował cztery asysty w 35 rozegranych meczach w niedawno zakończonym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy