Hellas Werona sprowadził piłkarzy z Manchesteru City i Fiorentiny [OFICJALNIE]

Hellas Werona sprowadził piłkarzy z Manchesteru City i Fiorentiny [OFICJALNIE]
Redakcja
Redakcja
Źródło: Hellas

Ivan Ilić i Marco Benassi przenieśli się do Hellasu Werona na zasadzie rocznych wypożyczeń

19-letni serbski środkowy pomocnik opuścił Manchester City, do którego trafił latem 2017 roku.

Wcześniej występował w młodzieżowych zespołach Crveny Zvezda, FK Zemun, ogrywał się także w holenderskim NAC Breda. Co ciekawe, jest on najmłodszym zawodnikiem debiutującym w dorosłej ekipie „Czerwonej Gwiazdy”.

Z kolei Marco Benassi to doświadczony realiami włoskiej piłki 26-letni pomocnik. W swoim CV wpisane ma takie kluby jak Inter, Torino czy jego ostatnią drużynę - Fiorentinę.

Łącznie, na poziomie Serie A, rozegrał prawie 200 meczów, w których zdobył 26 goli i zaliczył 13 asyst.

Do zespołu Ivana Juricia trafia z założeniem załatania dziury, jaką pozostawił po sobie Sofyan Amrabat, który wrócił z wypożyczenia do poprzedniego klubu - Fiorentiny.

Można więc przypuszczać, że była to transakcja wiązana.

Ilić i Benassi to kolejno szóste i siódme wzmocnienie Hellasu Werona w tym okienku transferowym. Wcześniej na Stadio Marcantonio Bentegodi zawitali Emmanuel Badu, Ivor Pandur, Koray Günter, Kevin Rüegg i Adrien Tamèze.

MATEUSZ KOŚCIELNY

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy