Henry: Arsenal może być z niego dumny

Henry: Arsenal może być z niego dumny
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Goal

Thierry Henry postanowił pochwalić Alexa Iwobiego.

Skrzydłowy ostatnio przeżywa wielkie chwile, walcząc o miejsce w podstawowym składzie Arsenalu. 19-latek zagrał od pierwszej minuty przeciwko Barcelonie pokazując się z dobrej strony, a w sobotniej potyczce przeciwko Evertonowi wpisał się nawet na listę strzelców.

Dobra dyspozycja rozpoczęła spekulacje, że Nigeryjczyk może zostać kolejnym utalentowanym graczem, którzy jako wychowanek zrobi karierę na Emirates. Pod wrażeniem jego występów jest legendarny Thierry Henry, nazywając młodego zawodnika powodem do dumy.

- Oglądałem go przeciwko Barcelonie i byłem pełen podziwu. Myślę, że to powód do dumy dla wszystkich trenerów Arsenalu, którzy pracowali z nim przez ostatnie lata i kształtowali jego umiejętności - oświadczył Francuz.

- Alex nie przestraszył się najlepszej drużyny na świecie, pokazał pewność siebie i olbrzymi spokój. To efekt znakomicie wykonanej pracy - dodał.

- Iwobi to przykład tego, jak pokonać drogą od dziecka do profesjonalnego piłkarza. Wdarł się przebojem do składu, a swoim występem przeciwko Evertonowi udokumentował ogromny potencjał - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy