Higuaín przeszedł na ścisłą dietę

Higuaín przeszedł na ścisłą dietę fot. Instagram [Gonzalo Higuain]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS I La Stampa

Hiszpańskie i włoskie media piszą, że Gonzalo Higuaín zaczął przywiązywać większą wagę do sposobu odżywiania, dzięki czemu stracił parę kilogramów.

Argentyński napastnik wrócił latem do Juventusu z Chelsea, dokąd był wypożyczony. Początkowo mało kto wierzył w to, że doświadczony atakujący może dać coś jeszcze ekipie mistrza Włoch. W kilku spotkaniach 31-latek pokazał się jednak z dobrej strony. Obecnie ma na koncie trzy bramki i asystę.

Zdaniem dziennikarzy pomocne okazało się zaufanie ze strony Maurizio Sarriego, z którym współpracował już wcześniej, ale i nowa, ścisła dieta.

Jak czytamy, piłkarz, który często bywał obiektem drwin ze strony kibiców przez odstający brzuszek, zgubił dzięki niej trochę ciała. Aktualnie nie ma żadnych problemów z utrzymaniem wagi na poziomie 75 kilogramów. Kluczem okazała się wnikliwa analiza dotychczasowych nawyków żywieniowych Argentyńczyka.

Umowa Higuaína z Juventusem jest ważna do 30 czerwca 2021 roku. Można przypuszczać, że jego dalsza przygoda z włoskim klubem będzie zależna od tego, co pokaże w najbliższych miesiącach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy