Historia niecodziennego zdjęcia Brazylijczyków

Historia niecodziennego zdjęcia Brazylijczyków
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Globoesporte

Przed meczem Boliwii z Brazylią zawodnik tej pierwszej reprezentacji, Marcelo Moreno, pozował do zdjęcia drużynowego z „Canarinhos”. Okazuje się, że nie był to wynik jego nieuwagi.

Doświadczony napastnik urodził się w Boliwii, gdzie żył do siedemnastego roku życia i zbierał pierwsze piłkarskie szlify. Jednak ojciec Moreno jest Brazylijczykiem, dlatego po jego transferze do tamtejszej Vitorii zdecydował się na reprezentowanie młodzieżowych reprezentacji „Canarinhos”. Później okazało się, że nie ma szans na występy w seniorskim zespole, więc przystał na możliwość występów w kadrze Boliwii.

Moreno jest bardzo związany z Brazylią. Oprócz pochodzącego z tego kraju ojca, występował także przez wiele lat w tamtejszej lidze. Aktualnie 30-latek gra w barwach WH Zall z drugiego szczebla rozgrywkowego w Chinach.

- Pierwszą myślą było zrobienie tego zdjęcia w poprzednie święta Bożego Narodzenia. Ustaliłem wszystko z Neymarem, ale ostatecznie zabrakło mi czasu. Tym razem się udało.

- Wszystko bardzo dobrze zaplanowaliśmy i było to dla mnie świetne uczucie. To wspomnienie, które zachowam na zawsze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy