HISZPANIA: Carvajal jednak pojedzie na mundial?

HISZPANIA: Carvajal jednak pojedzie na mundial?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Marca

Prawy obrońca Realu Madryt Daniel Carvajal może zostać dodany do kadry Hiszpanii na mistrzostwa świata, jeżeli do pełni dyspozycji po sparingu z Salwadorem nie wróci Juanfran.

Zasady FIFA pozwalają na zmiany w kadrowych powołaniach w przypadku kontuzji lub innych ważniejszych powodów, przed pierwszym meczem danej reprezentacji na mundialu. Obrońca Atlético Madryt narzeka na ból, który nie pozwala mu biegać "na pełnych obrotach".

Dziennik Marca donosi, że jeżeli Juanfran nie zdoła wykurować się w pełni na czas, to jego miejsce w kadrze "La Furia Roja" zajmie Daniel Carvajal, którego nazwisko widniało na pierwotnej, 30-osobowej liście piłkarzy branych pod uwagę przy ustalaniu powołań na mundial.

Na uraz narzeka również napastnik Atlético Diego Costa, ale jego sytuacja wydaje się być spokojniejsza, niż w przypadku klubowego partnera z linii obrony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy