Hiszpania - Norwegia. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | STREAM]

Hiszpania - Norwegia. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | STREAM] fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Hiszpania i Norwegia zmierzą się ze sobą w ramach eliminacji EURO 2024. Gdzie oglądać mecz? W tym przypadku dostępna będzie transmisja TV, jak i stream.

W czwartek ruszyły eliminacje EURO 2024, z kolei w sobotę kontynuowane są starcia w ramach pierwszej kolejki. Do ciekawego meczu dojdzie na Estadio La Rosaleda, gdzie Hiszpania zmierzy się z Norwegią.

Starcie będzie szczególne dla pierwszej z tych ekip, bo to właśnie dziś nastąpi debiut nowego selekcjonera Luisa de la Fuente. 61-latek zastąpił na tym stanowisku Luisa Enrique.

Faworytem jest oczywiście „La Furia Roja” i to tym bardziej mając na uwadze, że w zespole rywala zabraknie lidera, bo kontuzjowany jest gwiazdor Premier League Erling Haaland.

Czy mimo to Norwegowie będą w stanie postawić się Hiszpanom?

Odpowiedź na to pytanie o 20:45, bo na tę godzinę zaplanowano pierwszy gwizdek.

Hiszpania - Norwegia? Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024?

Transmisja TV będzie dostępna w Polsacie Sport Extra, a STREAM w usłudze Polsat Box.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy