Hitowa wymiana Atalanty i Sassuolo Calcio?!

Hitowa wymiana Atalanty i Sassuolo Calcio?! fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Calciomercato.com

Atalanta bierze pod uwagę rozstanie w styczniu z Aleksiejem Miranczukiem. Rosjanin może trafić do Sassuolo Calcio w ramach wymiana na Jérémie’ego Bogę - donosi Calciomercato.com.

Sprowadzony przed rokiem ofensywny pomocnik bądź skrzydłowy nie zdołał wywalczyć sobie ważnej roli w zespole, a podczas trwającego sezonu tylko dwukrotnie wybiegał w podstawowym składzie.

Idąc tym tropem, jak podaje Calciomercato.com, wielce możliwe jest odejście 26-latka z Atalanty już podczas styczniowego okna transferowego. Pod uwagę brane jest zarówno wypożyczenie, jak i definitywne zakończenie współpracy.

Zainteresowane angażem Rosjanina jest Torino, lecz niewykluczone, że „Orobici” wykorzystają go do sprowadzenia długoterminowego celu.

Jérémie Boga znajduje się na radarach „Orobicich” od dłuższego czasu, a Sassuolo Calcio ubiegłego lata było gotowe go sprzedać za około 25 milionów euro. Teraz może dojść do wymiany.

Kontrakt Iworyjczyka obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku, lecz „Neroverdi” mogą w każdej chwili aktywować opcję przedłużenia o następne 12 miesięcy. To spory atut w ewentualnych rozmowach z uczestnikiem fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Miranczuk w bieżącej kampanii zanotował jedną asystę, podczas gdy Boga posłał trzy ostatnie podania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Adama Traoré opóźnia transfer do Tottenhamu. Liczy jeszcze na zwrot akcji! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! POTWIERDZONE: Zenit przeprowadza bardzo duży transfer. 20 milionów euro na stole! OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje OFICJALNIE: Wilfried Bony wraca do gry w piłkę. Jego wybór budzi kontrowersje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy