Hitowa wymiana Juventusu i Romy?!

Hitowa wymiana Juventusu i Romy?! fot. AS Roma
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Według Nicolò Schiry wkrótce możemy być świadkami nieoczekiwanej wymiany piłkarzy pomiędzy Juventusem oraz Romą. W odwrotnym kierunkach podążyć mieliby Mattia De Sciglio i Edin Džeko.

Celem numer jeden „Starej Damy” jest obecnie angaż środkowego napastnika, co zresztą niejako potwierdził Andrea Pirlo. 41-letni szkoleniowiec chciałby otrzymać wzmocnienie jak najszybciej i zważywszy na ten fakt, chwilowo turyńczycy porzucili pomysł zakontraktowania Luisa Suáreza, koncentrując się na negocjacjach z „Wilkami”.

Juventus pracuje nad tym, aby na Allianz Stadium przybył Edin Džeko, lecz przez trudności w dojściu do porozumienia z rzymianami w kwestii kwoty odstępnego, mistrz Włoch wpadł na pomysł wymiany. Uczestniczyć w niej miałby Mattia De Sciglio.

Nominalny prawy defensor nie znajduje w planach Pirlo na przyszły sezon i chociaż proponowano go już chociażby Barcelonie, teraz może on zakotwiczyć w Romie. Jego pracodawca ma wyceniać blisko 28-letniego zawodnika na 10 milionów euro.

39-krotny reprezentant Włoch do stolicy Piemontu trafił w lipcu 2017 roku. Od tego czasu było mu dane zagrać w 61 spotkaniach. Swoją obecność piłkarz związany z Juventusem do 30 czerwca 2022 roku zaznaczył golem oraz asystą.

Jeśli chodzi o bośniackiego atakującego, on w koszulce „Wilków” uzbierał 222 występy okraszone 106 trafieniami i 50 ostatnimi podaniami.

W przypadku sfinalizowania operacji, rzymianie z pewnością przyśpieszą w kwestii zakontraktowania Arkadiusza Milika.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adrian Mierzejewski dość zaskakująco zmienił klub. Wypożyczenie na... sześć meczów OFICJALNIE: Adrian Mierzejewski dość zaskakująco zmienił klub. Wypożyczenie na... sześć meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy