Hitowy transfer last-minute Juventusu?!
2018-08-15 15:23:37; Aktualizacja: 7 lat temu
„La Stampa” podaje, że Juventus mocno bierze pod uwagę przeprowadzenie głośnego transferu pod koniec letniego okna.
Chodzi o sprowadzenie Adriena Rabiota z Paris Saint-Germain. 23-letni Francuzod dawna nosi się z zamiarem opuszczenia ekipy mistrza Francji. Jegoumowa z PSG jest ważna tylko do 30 czerwca 2019 roku, a pomocnik niekwapi się do jej przedłużenia.
Ostatnio częściejspekulowało się o odejściu Rabiota z Paryża na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu najbliższego sezonu. Z jednej strony działacze PSGnie chcą żegnać się z 23-latkiem, ale z drugiej - wizja jego odejścia za darmo za kilkanaście miesięcy może sprawić, żezgodzą się oni na jego przeprowadzkę już teraz, choć trochę nanim zarabiając.
Dziennikarze „La Stampy” sugerują, żew najbliższych dniach ofensywę w sprawie transferu Rabiota możeprzeprowadzić właśnie Juventus. Turyńczycy muszą się jednakśpieszyć, ponieważ okno transferowe dla klubów z Serie A będzieotwarte tylko do piątku 17 sierpnia.
Pozyskując Rabiota,Juventus uprzedziłby Barcelonę. Francuz od dawna był bowiemłączony również z przenosinami do Katalonii.
Pomocnik,który ma na koncie m.in. cztery mistrzostwa Francji zdobyte z PSG,rozegrał w poprzednim sezonie 33 spotkania w Ligue 1. Strzelił wnich jednego gola i zanotował pięć asyst.







![Nie udało się z ojcem, będzie syn. Luca Zidane zagra na Pucharze Narodów Afryki [OFICJALNIE]](img/photos/111703/170x113/luca-zidane.jpg)
![Dwa samobóje ratują Arsenal! Czerwona latarnia Premier League postawiła ciężkie warunki [WIDEO]](img/photos/113577/170x113/xyz.jpg)






![Nie udało się z ojcem, będzie syn. Luca Zidane zagra na Pucharze Narodów Afryki [OFICJALNIE]](img/photos/111703/90x60/luca-zidane.jpg)
![Dwa samobóje ratują Arsenal! Czerwona latarnia Premier League postawiła ciężkie warunki [WIDEO]](img/photos/113577/90x60/xyz.jpg)




