Hitowy transfer Makuszewskiego w ramach Ekstraklasy?!

Hitowy transfer Makuszewskiego w ramach Ekstraklasy?! fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Przegląd Sportowy

Według najnowszych wieści Jagiellonia Białystok sonduje transfer Macieja Makuszewskiego z Lecha Poznań.

Po nieudanym sezonie wielu piłkarzy może opuścić ekipę „Kolejorza”. Zmiany dosięgły już dziesięciu piłkarzy, a niewykluczone, że podobny los spotka także Macieja Makuszewskiego. Jego przypadek jest jednak zgoła odmienny, bowiem z poznaniakami wiąże go jeszcze roczny kontrakt. Tym samym każdy zainteresowany angażem 29-latka najpierw musiałby dojść do porozumienia z jego obecnym pracodawcą.

Taki rozwój wydarzeń jest coraz bardziej realny, bowiem według Piotra Wołosika z „Przeglądu Sportowego” ponowne zatrudnienie pięciokrotnego reprezentanta Polski rozważa Jagiellonia Białystok, a sam zawodnik ponoć pozytywnie zapatruje się na powrót w rodzinne strony.

Przypomnijmy, że Maciej Makuszewski piłkarzem „Jagi” był w latach 2010-2012. Wówczas zebrał on 48 występów, które okrasił dziewięcioma trafieniami i pięcioma kluczowymi podaniami, czym zapracował sobie na transfer do Achmatu Grozny.

Taki ruch wpisywałby się w ostatnie założenia ekipy z Podlasia, która latem chce sprowadzić bramkarza, skrzydłowego oraz środkowego napastnika.

W sezonie 2018/2019 29-letni prawoskrzydłowy rozegrał 34 spotkania i zanotował dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy