Hitzfeld mówi "nie" Chińczykom

Hitzfeld mówi "nie" Chińczykom fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Blick

Ottmar Hitzfeld otrzymał ofertę z Guangzhou Evergrande - 24 miliony plus bonusy za półtora roku. Niemiec bez wahania odrzucił propozycję.

Były trener Bayernu był wyborem numer jeden działaczy chińskiego klubu. Zależało im  tak bardzo, że pojechali za nim nawet na Majorkę, gdzie spędzał wakacje. Niemiec uznał jednak, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż pieniądze.

- To prawda, że otrzymałem taką ofertę. Przez półtora roku zarobiłbym więcej niż przez cały pobyt w Bayernie. Mam już 66 lat i wiem, że są ważniejsze rzeczy od pieniędzy - przede wszystkim zdrowie i rodzina. Niedługo zostanę dziadkiem, a mój syn się żeni. Razem z żoną przechodzimy teraz przez wspaniały okres.

Hitzfeld miał zastąpić na stanowisku trenera Guangzhou Fabio Cannavaro. W ostateczności funkcję tę objął Luiz Felipe Scolari.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy