Hitzfeld zakończył karierę

Hitzfeld zakończył karierę fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: BBC

Ottmar Hitzfeld ogłosił, że kończy swoją wieloletnią, trenerską karierę.

65-latek potwierdził to, o czym informowano od dawna. Mianowicie, że udział z reprezentacją Szwajcarii na Mistrzostwach Świata w Brazylii będzie jego ostatnim akcentem w roli menadżera.

Hitzfeld, uchodzący za jednego z najlepszych trenerów w historii, dwukrotnie zdobywał Ligę Mistrzów - po razie z Bayernem Monachium i Borussią Dortmund. To właśnie z tymi dwoma klubami święcił największe sukcesy w swojej karierze szkoleniowca.

Niemiec nie rozstaje się z piłką na dobre, bowiem będzie pełnił rolę eksperta telewizyjnego.

- Kończę swoją przygodę z zawodem trenera. Jestem dumny z tego, co osiągnąłem. Teraz będę dziennikarzem! - powiedział Hitzfeld.

Więcej na temat: Ottmar Hitzfeld Szwajcaria Trenerzy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy