Holender wróci do Premier League?

Holender wróci do Premier League?
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: Daily Mail

Swansea zamierza pozyskać Ryana Babela.

W ostatnim czasie zawodnik Kasımpaşa SK mógł przenieść się do Beşiktaşu, ale rozmowy na temat transakcji zostały przerwane. Dlatego do walki o Holendra włączają się „Łabędzie”.

Babel może zatem wrócić do Premier League - w latach 2007-2011 był piłkarzem Liverpoolu. Później trafił do Hoffenheim, a następnie ponownie został graczem Ajaksu Amsterdam, którego jest wychowankiem.

Szkoleniowiec Swansea Garry Monk zamierza wzmocnić pozycję skrzydłowego, dlatego jest zdeterminowany, by do drużyny dołączył właśnie Babel. Jeśli Holender trafi do walijskiego klubu, będzie rywalizował o miejsce w wyjściowej jedenastce z Waynem Routledgem, Nathanem Dyerem oraz z nowym nabytkiem André Ayewem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” OFICJALNIE: Montolivo wznowił karierę. „Transferowa bomba” Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Australijski piłkarz zmienia sport. Czas na MMA Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera Widzew Łódź: Ojrzyński odmówił, czas na zaskakującego kandydata na nowego trenera OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Arturo Vidal znowu to zrobił I Muniain jednoznacznie po meczu z Realem Madryt LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy