Honda dogadał się z Milanem

Honda dogadał się z Milanem
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Corriere dello Sport

Milan ustalił warunki indywidualnej umowy z Keisuke Hondą, ale żeby go zakontraktować, musi najpierw sprzedać Robinho.

Japoński rozgrywający przystał na propozycję 2,5 miliona euro za sezon. Umowa 27-latka z włoskim potentatem ma trwać przez cztery lata.

Ofensywny pomocnik CSKA Moskwa mimo, że jest już dogadany z klubem z Lombardii, nie może jeszcze podpisać umowy. Najpierw włoski potentat musi pozbyć się jednego z zawodników, których ma aktualnie w kadrze i wszystko wskazuje na to, że chodzi o Robinho.

Dyrektor Rossonerich Adriano Galliani jest jednak pewny siebie i twierdzi, że niebawem Brazylijczyk powróci do swojego macierzystego Santosu, który wyłoży za niego 8 milionów euro.

Na koniec zostawiono negocjacje z moskiewskim klubem, który właśnie odrzucił ofertę w wysokości 2 miliony euro. Tak niska oferta powodowana jest wygasającym kontraktem Japończyka, za pół roku będzie wolnym zawodnikiem. Na dniach do stolicy Rosji ma się udać delegacja Milanu i zaoferować 7 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy