Hope Solo kompletnie pijana w aucie. Była z nią dwójka dzieci [WIDEO]

Hope Solo kompletnie pijana w aucie. Była z nią dwójka dzieci [WIDEO] fot. G Holland / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Just Women's Sports

Hope Solo ponownie stałą się bohaterką skandalu. W sieci pojawiło się nagranie z policyjnej kamery z wiosennej interwencji, kiedy zastano ją zupełnie pijaną w samochodzie, w którym przebywała z dwójką dzieci.

Emerytowana bramkarka jest niewątpliwie legendą kobiecej piłki nożnej, w ostatnich latach daleko jej jednak do dawnego wizerunku, kiedy to była symbolem walki piłkarek o równe płace. Jej życiem wstrząsają kolejne skandale i jeden z nich ma właśnie kontynuację.

W sieci opublikowana nagranie z policyjnej kamery, na którym wyraźnie widać pijaną 41-latkę za kierownicą jej samochodu. Przebywała ona na parkingu supermarketu, a przechodnie zaniepokojeni jej stanem wezwali policję. Funkcjonariuszom udało się obudzić kobietę, która odmówiła badania alkomatem, zapewniając, że czuje się jak najbardziej w porządku.

Niepokój wywoływał jednak fakt, iż na tylnym siedzeniu przebywały jej dwuletnie bliźniaki. Policja zdecydowała się zabrać Hope Solo na badanie krwi, ta jednak nie ułatwiała funkcjonariuszom interwencji. Ostatecznie doszło do aresztowania, a późniejsze badanie wykazało u niej aż 2,4 promila alkoholu we krwi.

Niedługo po tamtych zdarzeniach golkiperka wydała oświadczenie, w którym otwarcie przyznała się do zmagania z problemami z alkoholem. Mimo utrudniania interwencji policji, Hope Solo zdecydowała się pójść na ugodę z wymiarem sprawiedliwości, dzięki czemu uniknęła kary za część zarzutów.

41-latka została skazana na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu, choć w ramach kary musiała spędzić 30 dni w ośrodku terapii uzależnień od alkoholu. W tym czasie musi również stawiać się na spotkania z biegłym sądowym, zajmującym się uzależnieniami, który na bieżąco nadzoruje jej postępy. Odebrano jej na rok prawo jazdy oraz zobligowano do zapłacenia grzywny oraz pokrycia kosztów badań laboratoryjnych. W lipcu odrzucono jednak oskarżenie o stawianie oporu podczas aresztowania oraz narażenia dzieci na niebezpieczeństwo.

Nagranie z policyjnej interwencji można zobaczyć tutaj:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Jakub Kamiński strzela Bayernowi Monachium. Pierwszy gol Polaka w Bundeslidze Jakub Kamiński strzela Bayernowi Monachium. Pierwszy gol Polaka w Bundeslidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy