Hope Solo kompletnie pijana w aucie. Była z nią dwójka dzieci [WIDEO]

Hope Solo kompletnie pijana w aucie. Była z nią dwójka dzieci [WIDEO] fot. G Holland / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Just Women's Sports

Hope Solo ponownie stałą się bohaterką skandalu. W sieci pojawiło się nagranie z policyjnej kamery z wiosennej interwencji, kiedy zastano ją zupełnie pijaną w samochodzie, w którym przebywała z dwójką dzieci.

Emerytowana bramkarka jest niewątpliwie legendą kobiecej piłki nożnej, w ostatnich latach daleko jej jednak do dawnego wizerunku, kiedy to była symbolem walki piłkarek o równe płace. Jej życiem wstrząsają kolejne skandale i jeden z nich ma właśnie kontynuację.

W sieci opublikowana nagranie z policyjnej kamery, na którym wyraźnie widać pijaną 41-latkę za kierownicą jej samochodu. Przebywała ona na parkingu supermarketu, a przechodnie zaniepokojeni jej stanem wezwali policję. Funkcjonariuszom udało się obudzić kobietę, która odmówiła badania alkomatem, zapewniając, że czuje się jak najbardziej w porządku.

Niepokój wywoływał jednak fakt, iż na tylnym siedzeniu przebywały jej dwuletnie bliźniaki. Policja zdecydowała się zabrać Hope Solo na badanie krwi, ta jednak nie ułatwiała funkcjonariuszom interwencji. Ostatecznie doszło do aresztowania, a późniejsze badanie wykazało u niej aż 2,4 promila alkoholu we krwi.

Niedługo po tamtych zdarzeniach golkiperka wydała oświadczenie, w którym otwarcie przyznała się do zmagania z problemami z alkoholem. Mimo utrudniania interwencji policji, Hope Solo zdecydowała się pójść na ugodę z wymiarem sprawiedliwości, dzięki czemu uniknęła kary za część zarzutów.

41-latka została skazana na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu, choć w ramach kary musiała spędzić 30 dni w ośrodku terapii uzależnień od alkoholu. W tym czasie musi również stawiać się na spotkania z biegłym sądowym, zajmującym się uzależnieniami, który na bieżąco nadzoruje jej postępy. Odebrano jej na rok prawo jazdy oraz zobligowano do zapłacenia grzywny oraz pokrycia kosztów badań laboratoryjnych. W lipcu odrzucono jednak oskarżenie o stawianie oporu podczas aresztowania oraz narażenia dzieci na niebezpieczeństwo.

Nagranie z policyjnej interwencji można zobaczyć tutaj:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy