Hudson-Odoi aresztowany. Tajemnicze zajście w domu piłkarza Chelsea

Hudson-Odoi aresztowany. Tajemnicze zajście w domu piłkarza Chelsea
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Sun

Callum Hudson-Odoi trafił do aresztu we wczesnych godzinach porannych w niedzielę po tym, jak kobieta przebywająca z piłkarzem w jego apartamencie w zachodnim Londynie wezwała policję i pogotowie - przekonuje „The Sun”.

Dziennikarze wspomnianej bulwarówki uważają, że utalentowany zawodnik nawiązał przez Internet znajomość z tajemniczą modelką i następnie zaprosił ją do swojego domu na „wspólną zabawę” po wymienieniu kilku „zalotnych wiadomości” oraz otrzymaniu zdjęć ze skąpo ubraną kobietą.

Zjawiskowa dziewczyna pojawiła się w mieszkaniu piłkarza Chelsea w sobotę około godziny 20:00 i wzbudziła zainteresowanie swoją osobą ze strony sąsiadów 19-latka.

- Wyglądała bardzo efektownie, jak kobiety, które można zobaczyć na „Love Island”. Miała ze sobą bardzo szykowny bagaż Louisa Vuittona - powiedział jeden z nich na łamach „The Sun”.

Modelka przebywała w otoczeniu wychowanka „The Blues” przez kilka kolejnych godzin aż do momentu wezwania policji oraz pogotowia przed godziną 4:00 w niedzielę.

Służby po zjawieniu się w apartamencie Calluma Hudsona-Odoia zdecydowały się zatrzymać piłkarza i zabrać kobietę do szpitala, ponieważ narzekała na złe samopoczucie.

Dziennikarze „The Sun” nie podają żadnych dodatkowych szczegółów zajścia pomiędzy zawodnikiem a dziewczyną, ale dodają, że mundurowi pojawili się kilka godzin później ponownie w domu Anglika i po rozmowie z ochroniarzami dokonali przeszukania apartamentu 19-latka.

Przedstawiciele Chelsea zostali poproszeni o udzielenie komentarza, ale przynajmniej na razie nie chcą zabierać głosu w całej sprawie, której okoliczności wskazują na to, że skrzydłowy mógł się dopuścić poważnego przestępstwa.

Hudson-Odoi jest już kolejnym graczem z Premier League wywołującym skandal w czasie pandemii. Wcześniej media informowały o nieodpowiednich zachowaniach Kyle'a Walkera z Manchesteru City oraz Jacka Grealisha z Aston Villi. Warto także dodać, że 19-latek był pierwszym zakażonym koronawirusem piłkarzem występującym w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy