Hysaj bliski opuszczenia Napoli. Agent prowadzi rozmowy z Valencią!

Hysaj bliski opuszczenia Napoli. Agent prowadzi rozmowy z Valencią!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Elseid Hysaj może do końca tygodnia dopiąć wszystkie szczegóły związane z przeprowadzką do Valencii.

Reprezentant Albanii zakomunikował po zakończeniu ostatniego sezonu, że zamierza w trwającym okienku transferowym opuścić szeregi włoskiego klubu i najchętniej spróbowałby swoich sił w jednym z liczących się zespołów spoza Włoch.

25-letni zawodnik nie narzekał na brak zainteresowania w ostatnich tygodnaich, ale żadna z drużyn nie zdecydowała się do tej pory na przedstawienie konkretnej propozycji obecnemu pracodawcy bocznego obrońcy.

Gianluca Di Marzio przekonuje, że teraz uległo to zmianie za sprawą wysłanników Valencii, którzy wobec poważnej kontuzji odniesionej przez Cristiano Picciniego zostali zmuszeni do znalezienia wartościowego następcy dla Włocha. Dotychczasowy podstawowy prawy defensor „Nietoperzy” złamał rzepkę na treningu i spekuluje się, że najwcześniej będzie zdolny do gry za pięć miesięcy.

Agent Hysaja nie ukrywa faktu prowadzonych rozmów z hiszpańskim klubem i uważa, że sprawa przenosin jego klienta do ekipy z LaLigi powinna wyjaśnić się w ciągu kilkunastu godzin.

- Od samego rana negocjujemy z Valencią. Jeżeli przedstawione warunki będą dla nas dobre, to jutro możemy zawrzeć porozumienie, ale nie będzie to łatwe do wykonania w tak krótkim czasie - powiedział Mario Giuffredi, dbający o interesy piłkarza.

Ekipa z Estadio Mestalla zamierza podjąć próbę pozyskania Albańczyka na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego wykupu po spełnieniu kilku wymagań polegających na liczbie rozegranych minut przez zawodnika oraz osiągnięciu wyznaczonego celu przez klub.

Napoli jest skłonne przystać na takie warunki, ale pod warunkiem, że Valencia będzie gotowa na jego przyszłe pozyskanie za 20 milionów euro.

Hysaj reprezentuje barwy włoskiego zespołu od sierpnia 2015 roku. Od tego czasu rozegrał 171 spotkań dla drużyny ze Stadio San Paolo, w których zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy