Ianis Hagi wreszcie pokaże się w topowej lidze?!

Ianis Hagi wreszcie pokaże się w topowej lidze?! fot. LCV / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: ProSport

Ianis Hagi, piłkarz Rangers FC, znalazł się na celowniku Borussii Mönchengladbach - podaje „ProSport”.

Syn słynnego Gheorghe’ego Hagiego bez wątpienia ma papiery na duże granie, ale jak dotąd wciąż nie pokazał pełni potencjału. Mimo wszystko, 15 asyst w sezonie 2020/2021 zrobiło wrażenie na skautach kilku klubów.

Zdaniem dziennikarzy „ProSport”, gdyby nie zerwane więzadło krzyżowe 21 stycznia 2022 roku, piłkarz ten grałby już w jednej z topowych lig europejskich. Był on bowiem dogadany z Aston Villą.

Rumun po rocznym rozbracie z futbolówką wrócił na boisko i niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dopnie swego, przenosząc się do lepszej ekipy.

Według wspomnianego źródła Ianisa Hagiego śledzi Borussii Mönchengladbach. Niemcy wysłali już w jego kierunku komunikat o zainteresowaniu, a teraz wszystko w rękach samego 24-latka.

Zawodnik ten dysponuje świetną techniką oraz oferuje dużą wszechstronność. Może występować jako prawoskrzydłowy, rozgrywający czy klasyczny środkowy pomocnik.

Hagi w reprezentacji Rumunii rozegrał 24 spotkania, a jego umowa z Rangers FC obowiązuje do połowy 2026 roku. Szkoci mają zatem po swojej stronie wszystkie karty i jeśli dobrze to rozegrają, mogą ubić znakomity interes.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy