Ianis Hagi wreszcie pokaże się w topowej lidze?!

2023-03-22 18:13:30; Aktualizacja: 1 rok temu
Ianis Hagi wreszcie pokaże się w topowej lidze?! Fot. LCV / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: ProSport

Ianis Hagi, piłkarz Rangers FC, znalazł się na celowniku Borussii Mönchengladbach - podaje „ProSport”.

Syn słynnego Gheorghe’ego Hagiego bez wątpienia ma papiery na duże granie, ale jak dotąd wciąż nie pokazał pełni potencjału. Mimo wszystko, 15 asyst w sezonie 2020/2021 zrobiło wrażenie na skautach kilku klubów.

Zdaniem dziennikarzy „ProSport”, gdyby nie zerwane więzadło krzyżowe 21 stycznia 2022 roku, piłkarz ten grałby już w jednej z topowych lig europejskich. Był on bowiem dogadany z Aston Villą.

Rumun po rocznym rozbracie z futbolówką wrócił na boisko i niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dopnie swego, przenosząc się do lepszej ekipy.

Według wspomnianego źródła Ianisa Hagiego śledzi Borussii Mönchengladbach. Niemcy wysłali już w jego kierunku komunikat o zainteresowaniu, a teraz wszystko w rękach samego 24-latka.

Zawodnik ten dysponuje świetną techniką oraz oferuje dużą wszechstronność. Może występować jako prawoskrzydłowy, rozgrywający czy klasyczny środkowy pomocnik.

Hagi w reprezentacji Rumunii rozegrał 24 spotkania, a jego umowa z Rangers FC obowiązuje do połowy 2026 roku. Szkoci mają zatem po swojej stronie wszystkie karty i jeśli dobrze to rozegrają, mogą ubić znakomity interes.