Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” fot. EA Sports
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Zlatan Ibrahimović I EA Sports

Zlatan Ibrahimović zadał za pośrednictwem Twittera pytanie EA Sports, a więc twórcom gry FIFA.

Seria gier FIFA ma wiernych fanów na całym świecie. Jej nowa odsłona miała premierę na początku października. Ibrahimović postanowił pochylić się nad sprawą wykorzystywania w niej wizerunku piłkarzy.

„Kto udzielił EA Sports pozwolenia na używanie mojego nazwiska i twarzy. FIFPro? Nic nie wiem o tym, żebym był jego członkiem. Jeśli jestem, to zostałem tam umieszczony bez wiedzy i jakimiś dziwnymi manewrami. Z całą pewnością nigdy nie pozwoliłem FIFIE ani FIFPro zarabiać pieniędzy na moim wizerunku.

Przez te wszystkie lata ktoś zarabiał na moim nazwisku i twarzy bez żadnej zgody. Czas to zbadać” - napisał Ibrahimović na Twitterze.

Na jego wpis szybko zareagował Gareth Bale. „Ciekawe… Czym jest FIFPro? #TimeToInvestigate” - napisał Walijczyk, który reprezentuje obecnie barwy Tottenhamu.

FIFA 21: Karbownik polskim ambasadorem gry

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy