Icardi w PSG?! Możliwe wypożyczenie argentyńskiego napastnika

Icardi w PSG?! Możliwe wypożyczenie argentyńskiego napastnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio

Gianluca Di Marzio pisze o możliwej przeprowadzce Mauro Icardiego z Interu do Paris Saint-Germain.

Argentyński napastnik przez całe lato był łączony z odejściem z włoskiego klubu. Atakującego chciały u siebie m.in. Juventus, AS Monaco, Napoli oraz Roma. Koniec końców 26-latek do tej pory nie związał się umową z nowym zespołem. Po transferze do Interu Romelu Lukaku nie ma tymczasem szans na regularne występy w koszulce „Nerazzurrich”. Antonio Conte dał mu zresztą do zrozumienia, że nie widzi go w swoim zespole na długo przed ściągnięciem Belga.

Ratunkiem dla Argentyńczyka mogą okazać się przenosiny do PSG. Di Marzio podaje, że w grę wchodzi roczne wypożyczenie prawdopodobnie bez opcji wykupu. Kluby prowadzą rozmowy i liczą na osiągnięcie porozumienia.

Najpierw Icardi musi jednak przedłużyć kontrakt z Interem. Można przypuszczać, że mediolańczycy chcą w ten sposób zabezpieczyć się przed potencjalnym późniejszym odejściem napastnika na gorszych dla siebie warunkach. Po powrocie z Paryża jego umowa z klubem byłaby bowiem ważna jeszcze tylko przez kilkanaście miesięcy (na dokumencie widnieje data 30 czerwca 2021 roku).

Wszystko wyjaśni się w poniedziałek, kiedy to zostanie zamknięte okno transferowe.

Dzisiaj Inter mierzy się z Cagliari. Icardiego nie ma w kadrze meczowej.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy