Iñaki Peña zmieni klub wewnątrz LaLigi?! Wszystko zależy od FC Barcelony

Iñaki Peña zmieni klub wewnątrz LaLigi?! Wszystko zależy od FC Barcelony fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS

Bramkarz Iñaki Peña wzbudza zainteresowanie Celty, o czym informuje „AS”.

Iñaki Peña przebywa obecnie na wypożyczeniu z FC Barcelony do Galatasaray. O ile początkowo grał regularnie, o tyle ostatnio ewidentnie stracił zaufanie trenera. Duży wpływ na to ma fakt, że do zdrowia wrócił Fernando Muslera.

To Urugwajczyk jest tym, który w oczach Domèneca Torrenta cieszy się większym zaufaniem.

Jaka więc przyszłość czeka 23-latka? Na razie wydaje się, że wróci na Camp Nou. Początkowo mówiono, że być może wcieli się w rolę zmiennika Marca-André ter Stegena, bo klubowe barwy chce zmienić Neto.

Ostatnie doniesienia sugerują jednak, że Peña może rzeczywiście występować w kolejnym sezonie w LaLidze, ale niekoniecznie jako zawodnik FC Barcelony. Zainteresowanie nim przejawia bowiem Celta - informuje „AS”.

Wraz z końcem sezonu kończy się wypożyczenie Matíasa Dituro i 34-latek prawdopodobnie nie pozostanie w Vigo. Stąd zainteresowanie golkiperem „Blaugrany”.

Ostateczna decyzja w sprawie Peñii będzie zależała od tego, czy latem zespół Xaviego wzmocni inny bramkarz.

Były reprezentant Hiszpanii do lat 21 rozegrał nad Bosforem łącznie osiem meczów, raz zachowując czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy