Iniesta na celowniku Estudiantes. Potwierdzone rozmowy!
2019-12-24 11:49:42; Aktualizacja: 5 lat temu
Prezydent Estudiantes, Juan Sebastián Verón, odniósł się do medialnych spekulacji łączących z argentyńskim klubem Andrésa Iniestę.
Doniesienia na temat możliwych przenosin hiszpańskiego pomocnika z Vissel Kobe do Estudiantes pojawiły się kilka dni temu. Argentyńskie media zaczęły sugerować, że w przeprowadzeniu transferu mogą pomóc byli koledzy Iniesty z Barcelony - Gabriel Milito oraz Javier Mascherano. Pierwszy z nich jest trenerem zespołu z La Platy, a drugi zasili jego szeregi w zimowym oknie.
Do sprawy odniósł się Juan Sebastián Verón.
- Na razie nie możemy mówić o zaawansowanych negocjacjach. Ale tak, prowadzimy rozmowy. Próbujemy to zrobić. Byłby to niezapomniany ruch dla kibiców - stwierdził sternik Estudiantes, odnosząc się też do pozyskania Mascherano:Popularne
- Biorąc pod uwagę to, jakim jest człowiekiem i profesjonalistą, jego ściągnięcie jest ważne nie tylko dla Estudiantes, ale i całej argentyńskiej piłki.
Iniesta jest graczem Vissel Kobe od zeszłego roku. Bilans 35-latka w barwach japońskiej ekipy to 39 występów, 10 bramek i dziewięć asyst.
Po rozegraniu 15 kolejek Estudiantes zajmuje dopiero piętnaste miejsce w tabeli argentyńskiej ekstraklasy, ale jego strata do czołówki nie jest duża.















![Hit Ligi Mistrzów dla Liverpoolu! Zdecydowały końcowe minuty [WIDEO]](img/photos/105430/170x113/arne-slot.jpg)
![Od 0-1 do 2-1! Dublet i FC Barcelona przełamuje złą passę [WIDEO]](img/photos/110864/170x113/fc-barcelona.jpg)















