Inter dopiął transfer Arturo Vidala

Inter dopiął transfer Arturo Vidala
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira I Miquel Blazquez

Z najnowszych doniesień hiszpańskich i włoskich dziennikarzy wynika, że transfer Arturo Vidala z Barcelony do Interu jest już przesądzony.

Taką informację przekazał Nicolò Schira, a to samo podaje Miquel Blázquez - Vidal w przyszłym sezonie będzie występował w Interze. Transfer powinien zostać ogłoszony po weekendzie.  

Powyższe źródła nie piszą na razie o szczegółach transakcji, które dotyczą ostatecznego porozumienia między klubami. Jeśli chodzi o samego Vidala, już wcześniej dogadał się on z mediolańczykami. Na Półwyspie Apenińskim Chilijczyk podpisze dwuletni kontrakt prawdopodobnie z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.  

33-letni pomocnik pożegna się z Barceloną po dwóch sezonach występów w jej barwach. W tym czasie Vidal rozegrał 96 meczów. Uzbierał w nich 11 trafień oraz 10 asyst.  

Pomocnik doskonale zna Serie A. W przeszłości był bowiem związany przez cztery lata z Juventusem. Z turyńczykami sięgnął po cztery mistrzostwa, Puchar oraz dwa Superpuchary Włoch.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy