Inter Mediolan: 20-latek bez debiutu w pierwszym zespole na celowniku gigantów

Inter Mediolan: 20-latek bez debiutu w pierwszym zespole na celowniku gigantów fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Na celowniku Manchesteru City, Paris Saint-Germain oraz RB Lipsk znalazł się Martín Satriano. Nadal chcą go też w Chelsea i Arsenalu, o czym informuje „Daily Mail”.

Ze względu na pandemią koronawirusa, która przyczyniła się do kryzysu ekonomicznego, niektóre kluby mogą zostać zmuszone do sprzedaży niektórych graczy. Wszystko po to, by zachować względną płynność finansową.

Do tej grupy zalicza się między innymi Inter Mediolan. Ekipa rozgrywająca mecze na Giuseppe Meazza jest świadoma tego, że jeśli chce w lecie poczynić jakiekolwiek wzmocnienia, to najpierw musi zgromadzić odpowiednie środki. Żeby osiągnąć cel, należy pożegnać niektórych zawodników.

Jednym z piłkarzy, którzy mogą opuścić zespół Antonio Conte, jest Martín Satriano. Utalentowany atakujący grał do tej pory w zespołach młodzieżowych, ale mówi się o nim, jak o wielkim talencie.

Już jakiś czas temu wspomniano, że interesują się nim takie podmioty jak Arsenal oraz Chelsea. Te zespoły nadal nie porzuciły pomysłu sprowadzenia Urugwajczyka do siebie. Teraz jednak do gry włączyli się następni chętni.

W tym gronie wymienić należy innego przedstawiciela Premier League, a więc Manchester City. Ponadto 20-latek znajduje się też na radarach RB Lipsk oraz Paris Saint-Germain.

W trwającym sezonie urodzony w Montevideo zawodnik zanotował łącznie 18 występów w meczach Primavery. Tam strzelił osiem goli. Do tego ma też na koncie jedną asystę.

Umowa wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy