Inter Mediolan finalizuje hitowy transfer. Pozostały ostatnie szczegóły

Inter Mediolan finalizuje hitowy transfer. Pozostały ostatnie szczegóły fot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Robin Gosens powinien w najbliższych dniach dopiąć wszystkie formalności związane ze swoją przeprowadzką z Atalanty do Interu Mediolan - poinformował Gianluca Di Marzio.

Aktualny mistrz Włoch przyśpieszył rozmowy z ekipą z Bergamo w kwestii realizacji transferu z udziałem reprezentanta Niemiec i wkrótce dopnie swego.

Gianluca Di Marzio uważa, że oba zainteresowane kluby są już o krok od zawarcia pełnego porozumienia po tym, jak „Nerazzurri” zaoferowali możliwość wypożyczenia 27-latka z obowiązkiem wykupu za 22 milionów euro plus bonusy.

Z kolei Atalanta pragnie uzyskać 25 milionów z tytułu definitywnego rozstania z Robinem Gosensem. Ta stosunkowo niewielka różnica pomiędzy zainteresowanymi stronami powinna zostać wkrótce usunięta, co pozwoli Interowi przejść do decydującej fazy domykania operacji.

Wspomniany dziennikarz podkreśla, że przedstawiciele piłkarza przebywają już w Mediolanie, gdzie ustalili warunki indywidualnego pięcioletniego kontraktu dla swojego klienta i czekają na „zielone światło” ze strony „Orobici” na przedstawienie zawodnikowi dokumentów do podpisu.

Gosens trafił na Stadio Atleti Azzurri d’Italia z Heraclesa Almelo w lipcu 2017 roku. W trwających rozgrywkach wystąpił w zaledwie ośmiu meczach z uwagi na uraz uda, ale mimo to udało mu się dwa razy wpisać na listę strzelców oraz zaliczyć asystę.

Dla Interu będzie to pierwszy i być może jedyny transfer zimowego okna 2022. Letni okres transferowy z kolei rozpocznie się od rejestracji André Onany.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy