Inter Mediolan i Juventus mogą powalczyć o czołową postać reprezentacji Polski

Inter Mediolan i Juventus mogą powalczyć o czołową postać reprezentacji Polski
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Corriere dello Sport

Kilku zawodników znajduje się na celownikach zarówno Interu Mediolan, jak i Juventusu. Wśród nich ma być Piotr Zieliński - pisze „Corriere dello Sport”.

Przedstawiciele Interu Mediolan oraz Juventusu przeczesują rynek transferowy i mają na swoich listach kilka tych samych celów obserwacji. Zgodnie z doniesieniami „Corriere dello Sport” wśród nich znajduje się Khéphren Thuram z Nice. 22-letni pomocnik to syn Liliana i młodszy brat Marcusa, który w tym roku dołączył do zespołu „Nerazzurrich”.

Powyższe źródło sugeruje, że ten ostatni może namawiać brata do przenosin do Mediolanu, natomiast sprawa jego przyszłości pozostaje otwarta. Oba włoskie kluby wiedzą, że cena za gracza zespołu z Lazurowego Wybrzeża już zbliża się do 40 milionów euro, a może wzrosnąć. Dlatego niewykluczone jest podjęcie przez nie konkretnych kroków w kierunku transferu. Zwłaszcza że piłkarzem interesuje się też Liverpool.

Na tym jednak nie koniec. Inter i Juventus spoglądają również w kierunku Tiago Djaló z Lille oraz Piotra Zielińskiego z Napoli. Kontrakty obu są ważne tylko do połowy 2024 roku, więc w grę mogą wejść przeprowadzki bez kwot odstępnego, o ile oczywiście nie dojdą oni do porozumienia w sprawie nowych umów.

Zainteresowanie reprezentantem Polski ze strony innych włoskich klubów nie jest tematem nowym. Ostatnio z Juventusem połączył go już chociażby Santi Aouna. Wszystko wskazuje na to, że jeśli przedłużenie współpracy z Napoli nie zostanie załatwione szybko, turyńczycy lub mediolańczycy faktycznie mogą przejść do działania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy