Inter Mediolan: Nie tylko Robin Gosens. Jeszcze jeden zaskakujący transfer na koniec okna

Inter Mediolan: Nie tylko Robin Gosens. Jeszcze jeden zaskakujący transfer na koniec okna
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano | Fcinternews.it

Inter Mediolan ustalił warunki przyjazdu Felipe Caicedo z Genoi - donoszą Fabrizio Romano i Fcinternews.it.

„Nerazzurri” w końcówce okna transferowego znacznie przyśpieszyli, co ma związek z rychłym odejściem Aleksandara Kolarova, a także dłuższą pauzą Joaquína Correi.

Lewego obrońcę zastąpi Robin Gosens, z kolei lukę po kontuzjowanym Argentyńczyku wypełni Felipe Caicedo. Jak przekazał Fabrizio Romano, w czwartek oprócz Niemca testy medyczne przejdzie także Ekwadorczyk.

Serwis internetowy Fcinternews.it podaje, że środkowy napastnik zgodził się na dużą obniżkę wynagrodzenia, aby wypożyczenie z opcją kupna doszło do skutku. 33-latek przez najbliższe pół roku zarobi milion euro.

Caicedo to dobry znajomy Simone Inzaghiego, trenera Interu Mediolan. Obaj współpracowali ze sobą w Lazio, z którego zawodnik odszedł ubiegłego lata do Genoi.

W bieżącej kampanii zanotował on 10 występów okraszonych golem i trzema asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy