Inter Mediolan: Nie tylko Robin Gosens. Jeszcze jeden zaskakujący transfer na koniec okna

Inter Mediolan: Nie tylko Robin Gosens. Jeszcze jeden zaskakujący transfer na koniec okna
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano | Fcinternews.it

Inter Mediolan ustalił warunki przyjazdu Felipe Caicedo z Genoi - donoszą Fabrizio Romano i Fcinternews.it.

„Nerazzurri” w końcówce okna transferowego znacznie przyśpieszyli, co ma związek z rychłym odejściem Aleksandara Kolarova, a także dłuższą pauzą Joaquína Correi.

Lewego obrońcę zastąpi Robin Gosens, z kolei lukę po kontuzjowanym Argentyńczyku wypełni Felipe Caicedo. Jak przekazał Fabrizio Romano, w czwartek oprócz Niemca testy medyczne przejdzie także Ekwadorczyk.

Serwis internetowy Fcinternews.it podaje, że środkowy napastnik zgodził się na dużą obniżkę wynagrodzenia, aby wypożyczenie z opcją kupna doszło do skutku. 33-latek przez najbliższe pół roku zarobi milion euro.

Caicedo to dobry znajomy Simone Inzaghiego, trenera Interu Mediolan. Obaj współpracowali ze sobą w Lazio, z którego zawodnik odszedł ubiegłego lata do Genoi.

W bieżącej kampanii zanotował on 10 występów okraszonych golem i trzema asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów Newcastle United kupuje za przynajmniej 40 milionów funtów. Jest porozumienie między klubami Newcastle United kupuje za przynajmniej 40 milionów funtów. Jest porozumienie między klubami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy