Inter Mediolan po bramkarza Hellasu?!

Inter Mediolan po bramkarza Hellasu?! fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Na celowniku Interu Mediolan znalazł się Marco Silvestri, o czym informuje „CalcioMercato.com”.

Władze Interu Mediolan są świadome tego, że Samir Handanovič to 36-letni bramkarz, który ze względu na wiek potrzebuje czasami momentów wytchnienia, aby utrzymać dobrą dyspozycję.

Z tego powodu od kilku miesięcy na Giuseppe Meazza trwają poszukiwania bramkarza, który mógłby go wspomóc, a być może w przyszłości zastąpić. Do tej pory przewinęły się takie nazwiska jak Alessio Cragno oraz Juan Musso.

Okazuje się jednak, że nie są to jedyni piłkarze, których chciałby mieć u siebie Antonio Conte. W ostatnich dniach na radar miał trafić także Marco Silvestri.

30-latek, który występuje obecnie w Hellasie Werona, ma za sobą bardzo dobry sezon. Nie może zatem dziwić fakt, że zainteresowały się nim wyżej notowane podmioty.

Jego obecny pracodawca jest świadomy zainteresowania swoim zawodnikiem. Dlatego też postanowiono go wycenić. Jeśli ktoś zechce go pozyskać, to musi wydać dziesięć milionów euro.

Urodzony w Castelnovo né Monti gracz rozegrał w trwającym sezonie 32 spotkania. W siedmiu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Kontrakt wiąże go z Hellasem do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy