Inter Mediolan potwierdza: Škriniar niedostępny na rynku

Inter Mediolan potwierdza: Škriniar niedostępny na rynku fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: DAZN

Milan Škriniar nie opuści szeregów Interu Mediolan w trwającym okienku transferowym.

W ostatnich dniach pojawiło się w mediach dużo informacji na temat poważnego zainteresowania usługami reprezentanta Słowacji ze strony Tottenhamu, który był ponoć gotowy wyłożyć na jego pozyskanie nawet 50 milionów euro wraz z bonusami.

Ta propozycja mogła wskazywać na to, że obie strony mają spore szanse na dojście do ostatecznego porozumienia, ponieważ do tej pory wielu dziennikarzy przekonywało, że „Nerazzurri” są skłonni sprzedać 25-letniego zawodnika za przynajmniej 60 milionów euro.

Z tego też powodu do plotek łączących Milana Škriniara z „Kogutami” postanowił odnieść się dyrektor sportowy Interu Mediolan, który potwierdził fakt, ze klub z Premier League nawiązał z nimi kontakt w celu wybadania możliwości pozyskania defensora, ale otrzymał odpowiedź, że Słowak w tym oknie transferowym nie jest na sprzedaż.

- Nie potwierdzam żadnych negocjacji w sprawie sprzedaży Milana. Mogę za to powiedzieć, że rzeczywiście doszło do spotkania z Tottenhamem, ale po prostu przekazaliśmy im, że nie jest dostępny na rynku. Rozstaliśmy się już z Diego Godinem i nie możemy sobie pozwolić na odejście kolejnego obrońcy - przyznał Piero Ausilio.

Fabrizio Romano przekonywał przed kilkoma dniami, że ekipa z Premier League w razie fiaska rozmów w sprawie zakontraktowania Słowaka zwróci swoje ku podjęciu próby sprowadzenia Rubéna Diasa z Benfiki. Ten ma znajdować się jednak już jedną nogą w Manchesterze City.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy