Inter Mediolan powalczy o obiecującego Kolumbijczyka. Pierwsze rozmowy!

Inter Mediolan powalczy o obiecującego Kolumbijczyka. Pierwsze rozmowy!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Football Italia

Inter Mediolan spróbuje pozyskać Kevina Agudelo z Genoi w trakcie zimowego okienka transferowego.

Utalentowany Kolumbijczyk przeniósł się do włoskiego zespołu z Atlético Huila za 2,5 miliona euro przed rozpoczęciem obecnego sezonu i w pierwszych meczach trwających rozgrywek pełnił jedynie funkcję rezerwowego. Jego pozycja w klubie uległa drastycznej zmianie po nastaniu rządów Thiago Motty, który zaczął regularnie stawiać na młodego zawodnika, a ten zdążył mu się już odpłacić za otrzymane zaufanie zdobytym golem oraz zanotowaną asystą w czterech występach.

Taka mała liczba gier okazała się wystarczająca do tego, aby zainteresowanie usługami blisko 21-letni zawodnika zaczął przejawiać między innymi Inter Mediolan.

Wysłannicy „Nerazzurrich” skontaktowali się już nawet z przedstawicielem piłkarza, który przyznał, że do transferu jego klienta może dojść nawet zimą, o ile oba kluby osiągną satysfakcjonującego ich porozumienie.

- Jestem w kontakcie z Interem. Będą chcieli sprowadzić Kevina w styczniu lub lipcu. Konkrety nie zostały jeszcze ustalone. Wszystko i tak zależy na razie od zespołów - powiedział Predrag Risticvic, dyrektor „Lions Sports AG”. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Koszulka reprezentacji Anglii na Euro 2020 [FOTO] Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Inter Mediolan: 35 milionów euro za Kulusevskiego Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Håland: We wtorek mecz, w środę negocjacje. Norweg spotkał się z potencjalnym nowym klubem! Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Griezmann: Nie odszedłem z Atlético dla trofeów Gytkjaer następcą legendy?! Gytkjaer następcą legendy?! Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Bayern Monachium: Szczęście w nieszczęściu Comana Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek Liga Mistrzów: Znamy pełny skład fazy pucharowej | Losowanie w poniedziałek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy