Inter Mediolan powalczy o obiecującego Kolumbijczyka. Pierwsze rozmowy!

Inter Mediolan powalczy o obiecującego Kolumbijczyka. Pierwsze rozmowy!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Football Italia

Inter Mediolan spróbuje pozyskać Kevina Agudelo z Genoi w trakcie zimowego okienka transferowego.

Utalentowany Kolumbijczyk przeniósł się do włoskiego zespołu z Atlético Huila za 2,5 miliona euro przed rozpoczęciem obecnego sezonu i w pierwszych meczach trwających rozgrywek pełnił jedynie funkcję rezerwowego. Jego pozycja w klubie uległa drastycznej zmianie po nastaniu rządów Thiago Motty, który zaczął regularnie stawiać na młodego zawodnika, a ten zdążył mu się już odpłacić za otrzymane zaufanie zdobytym golem oraz zanotowaną asystą w czterech występach.

Taka mała liczba gier okazała się wystarczająca do tego, aby zainteresowanie usługami blisko 21-letni zawodnika zaczął przejawiać między innymi Inter Mediolan.

Wysłannicy „Nerazzurrich” skontaktowali się już nawet z przedstawicielem piłkarza, który przyznał, że do transferu jego klienta może dojść nawet zimą, o ile oba kluby osiągną satysfakcjonującego ich porozumienie.

- Jestem w kontakcie z Interem. Będą chcieli sprowadzić Kevina w styczniu lub lipcu. Konkrety nie zostały jeszcze ustalone. Wszystko i tak zależy na razie od zespołów - powiedział Predrag Risticvic, dyrektor „Lions Sports AG”. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy