Inter Mediolan zaprezentował trzecią koszulkę na sezon 2021/2022 [OFICJALNIE] [FOTO]

Inter Mediolan zaprezentował trzecią koszulkę na sezon 2021/2022 [OFICJALNIE] [FOTO] fot. Paolo Bona / Shutterstock.com
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: Inter Mediolan

Aktualny mistrz Włoch od 23 lat korzysta ze sprzętu dostarczanego przez firmę Nike. Wczoraj zaprezentowany został trzeci na komplet na trwający już sezon.

Od tego sezonu piłkarze Interu występują z nowym logiem klubu na piersi. Po wielu latach zmienił się też sponsor prezentowany na koszulce. Firmę Pirelli zastąpiło Socios.com, które reklamuje na trykotach wspieranych przez siebie klubów wypuszczane specjalnie z myślą o nich tokeny. 

Poruszenie wzbudziły już domowa i wyjazdowa koszulka ubiegłorocznych zwycięzców Serie A. Na tej pierwszej brakuje tradycyjnych, niebiesko-czarnych pasów, wyraźny jest natomiast motyw skóry węża. Węże zdobią też biały, drugi komplet.

Trzecia koszulka jest natomiast czarna i wykończona eleganckim kołnierzykiem. Pod pomarańczowym logiem Nike i utrzymanym w błękitno-zielonych, neonowych barwach znakiem klubowym, umieszczono osiem ukośnych, kolorowych, pionowych pasków (w kształcie równoległoboków). 

Kołnierzyk i główny motyw są nawiązaniem do wyjazdowego kompletu używanego w sezonach 1989-1991. Bogactwo kolorów ma współgrać z umieszczonymi na wewnętrznej stronie koszulki słowami “Brothers and Sisters of the World”, które wykorzystywane są też w kampanii promującej nowy produkt. Inter w materiałach wideo chce pokazać jak różnorodni są jego fani z całego świata, których łączy jednak miłość do jednego klubu.

Tak bogaty kolorystycznie motyw ma symbolizować otwartość, poszanowanie różnorodności i brak zgody na jakiekolwiek formy dyskryminacji. Wszystkie te wartości przyświecały Interowi od pierwszych dni istnienia klubu.

TRZECI STRÓJ INTERU MEDIOLAN NA SEZON 2020/2021

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy