Inter Miami z hitem letniego okna 2021?! David Beckham kusi byłego klubowego kolegę

Inter Miami z hitem letniego okna 2021?! David Beckham kusi byłego klubowego kolegę fot. BAKOUNINE / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

David Beckham sposobi się do przedstawienia lukratywnej oferty kontraktowej Sergio Ramosowi - uważa „AS”.

Doświadczony obrońca podkreślał wielokrotnie swoje przywiązanie oraz chęć do kontynuowania kariery w barwach Realu Madryt.

Do tej pory hiszpański zawodnik nie doszedł jednak do porozumienia z władzami „Królewskich” w kwestii przedłużenia swojego pobytu na Estadio Santiago Bernabéu ze względu na różnicę zdań wynikającą przede wszystkimi z kwestii długości obowiązywania nowej umowy.

Media z Półwyspu Iberyjskiego podkreślają, że 34-letniemu piłkarzowi zależy na zawarciu kontraktu pozwalającego mu pozostać graczem aktualnego mistrza kraju do końca czerwca 2023 roku.

Z kolei Real Madryt jest skłonny podpisać z jednym ze swoich kluczowych zawodników umowę obowiązującą do zakończenia sezonu 2021/2022.

Obie strony nie naciskają na razie na siebie w kwestii podjęcia ostatecznej decyzji i dają sobie jeszcze czas na omówienie wszystkich warunków.

Ten stan rzeczy sprawia jednak, że uważnie położeniu Sergio Ramosa przyglądają się inne zespoły takie jak Juventus czy Paris Saint-Germain.

Poza nimi do grona drużyn zainteresowanych sprowadzeniem do siebie doświadczonego defensora dołączył Inter Miami.

Dziennikarze „AS-a” przekonują, że David Beckham przygotowuje lukratywną ofertę dla swojego byłego klubowego kolegi, z którym miał okazję występować w Realu Madryt w latach 2005-2007.

Wówczas obaj panowie złapali pomiędzy sobą dobry kontakt i po dzień dzisiejszy utrzymują bardzo dobre relacje, co pokazuje między innymi fakt, że Hiszpan regularnie spędza wakacje właśnie w Miami.

Pragniemy także przypomnieć, że w klubie występującym w Major League Soccer znajduje się już inny były gracz „Królewskich” - Gonzalo Higuaín.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy