Inter po Florenziego?!

Inter po Florenziego?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Alessandro Florenzi znalazł się na celowniku Interu Mediolan.

28-latek spisuje się w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zauważył to szkoleniowiec Romy, Paulo Fonseca, który coraz rzadziej na niego stawia.

Słabnąca pozycja w drużynie spowodowała, że Florenzi zaczął wspólnie z agentem rozglądać się za ewentualnymi opcjami w razie chęci zmiany miejsca. W ostatnim czasie mówiło się o nim w kontekście przeprowadzki do Lyonu. Okazuje się jednak, że on sam wolałby pozostać w Serie A.

Zdaniem włoskiej prasy kapitan Romy znajduje się na radarze pionu sportowego Interu Mediolan. Zwolennikiem takiego ruchu jest szkoleniowiec ekipy z Giuseppe Meazza, Antonio Conte. Były trener między innymi Chelsea bardzo chętnie widziałby go w swojej drużynie.

Florenzi, który jest wychowankiem Romy, rozegrał dla tej ekipy łącznie blisko 300 spotkań. Strzelił w tym czasie 28 goli. Do swojego dorobku dorzucił też ponad 30 asyst.

Kontrakt wiąże go ze stołecznym klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy