Inter po Florenziego?!

Inter po Florenziego?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Alessandro Florenzi znalazł się na celowniku Interu Mediolan.

28-latek spisuje się w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zauważył to szkoleniowiec Romy, Paulo Fonseca, który coraz rzadziej na niego stawia.

Słabnąca pozycja w drużynie spowodowała, że Florenzi zaczął wspólnie z agentem rozglądać się za ewentualnymi opcjami w razie chęci zmiany miejsca. W ostatnim czasie mówiło się o nim w kontekście przeprowadzki do Lyonu. Okazuje się jednak, że on sam wolałby pozostać w Serie A.

Zdaniem włoskiej prasy kapitan Romy znajduje się na radarze pionu sportowego Interu Mediolan. Zwolennikiem takiego ruchu jest szkoleniowiec ekipy z Giuseppe Meazza, Antonio Conte. Były trener między innymi Chelsea bardzo chętnie widziałby go w swojej drużynie.

Florenzi, który jest wychowankiem Romy, rozegrał dla tej ekipy łącznie blisko 300 spotkań. Strzelił w tym czasie 28 goli. Do swojego dorobku dorzucił też ponad 30 asyst.

Kontrakt wiąże go ze stołecznym klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy