Inter przechwyci cel transferowy Romy?

Inter przechwyci cel transferowy Romy?
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sky Sport Italia

Inter Mediolan przebił ofertę Romy i może sprowadzić do klubu Ricka Karsdorpa.

Dzisiaj już przekazaliśmy informacje o tym, że rzymianie osiągnęli porozumienie z Feyenoordem Rotterdam odnośnie transferu Ricka Karsdorpa. Holenderski zawodnik miałby kosztować 12 milionów euro plus przyszłe bonusy. Dyrektor sportowy Romy, Monchi, i Mauro Baldissoni polecieli do Holandii, by ustalić ostatnie szczegóły umowy, bowiem osiągnięto już porozumienie odnośnie kontraktu indywidualnego obrońcy.

Jak poinformowało „Sky Sport Italia”, w sprawie może nastąpić nagły zwrot akcji. Inter Mediolan przebił ofertę „Giallorossich” i zaoferował za 22-latka 16 milionów euro i ewentualne przyszłe bonusy. 

Być może jest jednak już za późno na zmienienie zdania przez zawodnika i trafi on ostatecznie do Romy. Oferta Interu może sprawić, że mistrz Holandii zażąda od Romy więcej gotówki, gdyż początkowo oczekiwali za piłkarza 20 milionów euro.

Rick Karsdorp jest wychowankiem Feyenoordu. W zeszłym sezonie zaprezentował się w 30 spotkaniach Eredivisie, podczas których zdobył jednego gola i czterokrotnie asystował przy bramkach kolegów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy