Inter zainteresowany gwiazdą chilijskiej kadry

Inter zainteresowany gwiazdą chilijskiej kadry
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Inter chce sprowadzić do siebie gracza Cardiff City, Gary’ego Medela, po tym jak jego klub spadł do niższej ligi.

Chilijczyk imponował formą na Mistrzostwach Świata, dopóki jego reprezentacja nie odpadła po zaciętym boju z Brazylią. Gracze z Ameryki Południowej zajęli drugie miejsce w grupie i w drodze do 1/8 finału zostawili za sobą między innymi Mistrzów Świata i Europy – Hiszpanię. Teraz obrońcą zainteresował się Inter Mediolan, który wierzy, że spadek Cardiff City z Premier League ułatwi transfer Medela do Włoch.
 
W sierpniu 2013 roku piłkarz trafił do stolicy Walii za rekordową dla tego klubu sumę 11 milionów funtów. Chilijczyk związał się z Cardiff City czteroletnim kontraktem. Wcześniej defensywny pomocnik, mogący równie dobrze grać na obronie, przez dwa lata występował w hiszpańskiej Sevilli, gdzie rozegrał 78 meczów. Po spadku walijskiego klubu z Premier League pojawiło się kilku chętnych na usługi Medela - między innymi Valencia i Beşiktaş.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy