Inzaghi przedłuży kontrakt

Inzaghi przedłuży kontrakt
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Lazio

Na konferencji po zwycięskim dla Lazio 7-3 meczu z Sampdorią, Simone Inzaghi wypowiedział się na temat swojej przyszłości w klubie.

Były napastnik zastąpił rok temu na stanowisku szkoleniowca Lazio Stafano Piolego, który został zwolniony po porażce z AS Romą 1-4. Dwanaście miesięcy później Simone Inzaghi nadal jest pierwszym trenerem rzymian i drużyna sprawuje się nadspodziewanie dobrze. Przed tygodniem pokonali w derbach stolicy Włoch Romę 3-1, a dzisiaj wygrali 7-3 z Sampdorią. Dobre rezultaty sprawiły, że są na czwartej pozycji w Serie A.

- Zagraliśmy świetnie, to nie było łatwe. Zespół wygrał z dużą przewagą. Ta grupa ludzi potrafi zrobić różnicę. Nie mam nic przeciwko temu, że Anderson podszedł do drugiego rzutu karnego, bo pracował wcześniej bardzo dużo dla zespołu. Chłopcy sami oddali mu piłkę.

- Odnowienie mojej umowy będzie formalnością. W ciągu ostatnich kilku dni rozmawiałem kilka razy z prezydentem. Znajdziemy odpowiedni czas na negocjacje.

- Nasz występ pokazał, że jesteśmy silni. Po zwycięskich derbach zwróciłem uwagę, że zawsze wtedy prezentujemy się słabo w kolejnej kolejce, ale znowu zaprezentowaliśmy się dobrze przed naszymi kibicami.

- Teraz chcemy zakończyć ligę w najlepszy możliwy sposób i pomyślimy o finale Pucharu Włoch. Nasi napastnicy zagrali dzisiaj wspaniale – zachwycał się Inzaghi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy