Isco wyląduje w Serie A?

Isco wyląduje w Serie A? fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Isco jest jednym z głównych kandydatów do zastąpienia Hakana Çalhanoğlu w Milanie, o czym informuje „La Gazzetta dello Sport”.

W poprzednim sezonie jednym z liderów Milanu był Hakan Çalhanoğlu. Turek postanowił jednak zmienić pracodawcą i podpisał kontrakt z lokalnym rywalem „Rossoneri”, a więc Interem Mediolan.

Z tego powodu działacze rozglądają się za kimś, kto mógłby go zastąpić. W ostatnich dniach w mediach przewinęła się kandydatura Dušana Tadicia.

„La Gazzetta dello Sport” rzeczywiście potwierdza te rewelacje, bo temat istnieje i niewykluczone, że to właśnie on trafi do Włoch. Prawdopodobnie priorytetem jest ktoś inny.

Według wspomnianego źródła w kręgu zainteresowań Milanu znalazł się też Isco. W jego przypadku coraz więcej jest przesłanek, że po ośmiu latach opuści Santiago Bernabéu.

Ostatni sezon nie był dla 29-latka szczególnie udany, ale działacze włoskiego klubu mimo to twierdzą, że mógłby okazać się sporym wzmocnieniem dla drużyny. Wydaje się, że ewentualna oferta to tylko kwestia czasu.

W tym przypadku prawdopodobnie w grę miałoby wchodzić wypożyczenie do 30 czerwca 2022 roku z ewentualną opcją pierwokupu. Działacze włoskiego klubu znają potencjał tego piłkarza, ale najpierw chcieliby się ofensywnemu pomocnikowi przyjrzeć i ocenić jego przydatność dla zespołu. Kluczowa w tej sprawie będzie jednak opinia nowego trenera Realu Madryt, Carlo Ancelottiego.

Isco, który latem 2013 roku zamienił Málagę na Real Madryt, rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 29 spotkań. W tym czasie zanotował dwie asysty.

Kontrakt wiąże go z wicemistrzem Hiszpanii do 30 czerwca 2022 roku. W razie transferu czasowego zostałby on raczej przedłużony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy