Isco zdecydował. Chce opuścić Hiszpanię

Isco zdecydował. Chce opuścić Hiszpanię fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: El Larguero (Cadena SER)

Isco podjął ostateczną decyzję o spróbowaniu swoich sił poza granicami Hiszpanii. Taką informację przekazał ojciec i zarazem agent pomocnika w krótkie telefonicznej rozmowie w programie „El Larguero” w „Cadena SER”.

W minionych dniach pojawiła się w hiszpańskich mediach zaskakująca informacja o wykazaniu przez 28-letniego zawodnika chęci do opuszczenia szeregów Realu Madryt w trakcie nadchodzącego zimowego okna transferowego.

Przedstawiciele „Królewskich” wykazali duże zaskoczenie decyzją podjętą przez wielokrotnego reprezentanta Hiszpanii, który nie tak dawno nie chciał słyszeć o jakimkolwiek opuszczeniu szeregów aktualnego mistrza kraju.

Ta sytuacja uległa jednak zmianie w początkowej fazie obecnych rozgrywek, w której to Isco nie odgrywa na tyle istotnej roli w zespole prowadzonym przez Zinédine'a Zidane'a i dlatego chciałby spróbować swoich sił w zupełnie nowym otoczeniu.

Te doniesienia znalazły już swoje potwierdzenie za sprawą słów wypowiedzianych przez ojca i zarazem agenta doświadczonego pomocnika w programie „El Larguero” w „Cadena SER”.

- W tej chwili nie mamy żadnych ofert, ale Isco pragnie spróbować swoich sił w innej lidze. Jeżeli zostanie jeszcze w Realu Madryt, to nie będzie stanowiło to dla niego problemu - powiedział Francisco Alarcón.

Wspomniane medium dodaje także, że decyzja podjęta przez piłkarza jest już nieodwracalna i nie zmieni jej nawet wtedy, kiedy zacząłby odgrywać ważniejszą rolę w szeregach „Królewskich”, w których rozegrał siedem meczów w obecnym sezonie.

Zimowy transfer z udziałem 28-letniego zawodnika wydaje się jednak trudny do zrealizowania ze względu na wygórowane oczekiwania jego obecnego pracodawcy, który chciałby zarobić 60-70 milionów euro na odejściu Hiszpana.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy