Ivan de la Pena na celowniku Realu ?

Ivan de la Pena na celowniku Realu ?
Redakcja
Redakcja
Źródło: sport.es

Real Madryt wciąż poszukuje klasycznego rozgrywającego. Po nieudanych negocjacjach z Kaką i Fabregasem, katalońskie media podają, że wróciła sprawa transferu Ivana de la Peny na Santiago Bernabeu.<br><br> Mist(...)

Real Madryt wciąż poszukuje klasycznego rozgrywającego. Po nieudanych negocjacjach z Kaką i Fabregasem, katalońskie media podają, że wróciła sprawa transferu Ivana de la Peny na Santiago Bernabeu.

Mistrzowie Hiszpanii byli zainteresowani de la Paną już podczas zimowego okienka transferowego jednak zawodnik postanowił podpisać nowy kontrakt z Espanyolem. Cena za 31-letniego piłkarza to 9 milionów euro. Oprócz de la Peny w grę wchodzi sprowadzenie Juana Romana Riquelme.

Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Rafał Boguski po sezonie odejdzie z „Białej Gwiazdy” Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy