Ivi López wskazał najlepszych piłkarzy w Ekstraklasie

Ivi López wskazał najlepszych piłkarzy w Ekstraklasie fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Po Gwizdku [YouTube]

Gwiazdor Rakowa Częstochowa Ivi López został zapytany przez Sebastiana Staszewskiego o najlepszych jego zdaniem zawodników w Ekstraklasie.

Zdobywając 20 bramek, Ivi López został w sezonie 2021/2022 królem strzelców Ekstraklasy. Dodatkowo gracza Rakowa Częstochowa wybrano najlepszym piłkarzem i pomocnikiem ligi. Kolejne rozgrywki pod względem indywidualnych statystyk były dla niego nieco mniej udane (dziewięć goli i sześć asyst w Ekstraklasie), ale za to sięgnął z zespołem po tytuł mistrza Polski.

Sebastian Staszewski w rozmowie na kanale „Po Gwizdku” na YouTube'ie zapytał go o najlepszych zawodników w lidze.

- Teraz? Josué. Dla mnie także Tudor. I Ishak. Z każdego klubu ktoś inny - wskazał 28-latek.

Kto według niego powinien dostać tytuł piłkarza sezonu?

- Ja tytuł piłkarza roku przekazałbym w ręce Frana, ale myślę, że piłkarzem sezonu zostanie Josué, który też zasłużył na takie wyróżnienie. Ma za sobą bardzo dobry sezon, rok. Ja bym postawił na Frana, ale w Ekstraklasie wygra Josué. Naprawdę cieszę się, że idzie mu tak dobrze. Że jest w takiej formie - powiedział Hiszpan.

Jak wiadomo, finalnie statuetkę dla najlepszego zawodnika za ostatni sezon otrzymał Kamil Grosicki z Pogoni Szczecin.

Tudora wybrano najlepszym obrońcą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Komisja Ligi z decyzją w sprawie Erika Janžy [OFICJALNIE] Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Nowy nabytek Bayernu Monachium już na starcie przejdzie do historii klubu Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy